Scroll to top
© 2017, M Tennis. All right reserved.

Piotr Morąg

Trener tenisa

Współzałożyciel M.Tennis. Były zawodnik ligi czeskiej (tc-tanvald) i PZT. Karierę trenerską rozpoczął w wieku 17 lat u boku czołowych polskich trenerów. Doświadczenie i umiejętności trenerskie zdobywał w Akademii Tenis Sanchez-Casal w Barcelonie (certyfikat RPT), Akademii Trenerów Tenisa (uprawnienia Trenerskie PZT i ITF), oraz na kursach PTR, gdzie osiągnął najwyższy stopień Professional. Z zamiłowania praktyk.

Najwyższe dotychczasowe wyniki trenerskie osiągnął z podopieczną Izabelą Kunat, którą wprowadził na 2 pozycję w rankingu PZT do lat 16. Do najważniejszych osiągnięć Izabeli z tamtego okresu możemy zaliczyć Srebrny Medal Mistrzostw Polski w deblu, czy singlowe zwycięstwa w turniejach Tennis Europe Radom Cup 2015 oraz Euroregion Nisa Cup 2015.

Obecnie skoncentrowany na szkoleniu młodej kadry trenerskiej M.Tennis.

Mateusz Morąg

Trener tenisa

Współzałożyciel M.Tennis. Karierę trenerską zaczął jako 19 latek, praktykując i ucząc się fachu u jedynych z najlepszych polskich trenerów. Specjalizuje się w szkoleniu i prowadzeniu młodych zawodników do lat 10. Do każdego ucznia ma indywidualne podejście – z każdym stara się złapać jak najlepszy kontakt na korcie, zachowując przy tym sportową dyscyplinę. Kładzie nacisk na naukę techniki oraz stworzenie bazy technicznej i motorycznej, która zostanie na cale życie. Licencjonowany trener PZT. Aktualnie szkoli ponad 30 dorosłych osób i 40 dzieci.

Aleksandra Biedrzycka

Terapeuta, biotechnolog

Kosmetolog, biotechnolog, terapeuta SPA, instruktor Facefitness. Zawsze powtarza, że jej pasją jest piękne życie i wszystko co się z nim wiąże. Dlatego też uczy swoich klientów żyć zdrowo i pięknie. W swojej pracy łączy wiedzę z wielu dziedzin: medycynychemiimasażu i technik relaksacji. Uważa, że człowiek to skomplikowany mechanizm gdzie każdy element jest powiązany ze sobą i nie może istnieć samodzielnie. Dlatego też jej domeną są holistyczne terapie, w których się specjalizuje. Uważa,że nic nie jest idealne i nie musi być ale wszystko może być piękniejsze…

Zosia Sankowska

Asystentka trenera

Studiuje pedagogikę specjalną na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Uwielbia pracę z dziećmi, ponieważ potrafią zaskoczyć ją na każdym kroku – każde z ich jest inne dlatego trzeba umieć znaleźć odpowiednie podejście. Ma wspaniały kontakt z dziećmi i zawsze dba o to, aby zajęcia nie były monotonne.

Tenis był dla niej zawsze pasją, która teraz przerodziła się w pracę. Gra od 5 roku życia – jest byłą zawodniczką ligi czeskiej.

W wolny czasie oddaje się górskim wspinaczkom, które oprócz pięknych widoków dostarczają jej duży zastrzyk adrenaliny.

Andżelika Tymiak

Opiekunka obozów

Instruktorka, która nie boi się wyzwań. Zawodowa tancerka tańca towarzyskiego posiadająca klasy mistrzowskie w stylu standardowym i latynoamerykańskim. Największym osiągnięciem to półfinał akademickich Mistrzostw Polski i finał na Międzynarodowym turnieju tańca. Absolwentka szkoły muzycznej.

Jej dzisiejszym zajęciem, a przede wszystkim pasją, jest wprowadzanie kursantów w kolorowy świat tańca i pomoc w odkrywaniu w nim własnego miejsca. Każdego potrafi zarazić się tanecznym bakcylem i zaprzyjaźnić z parkietem.

Andrzej Pyrkosz

Instruktor tenisa

Przygodę z tenisem zaczął w wieku 6 lat. Po latach treningu osiągnął 8 miejsce w swoim roczniku w rankingu PZT, a jego największe osiągnięcie to dojście do finału debla w międzynarodowym turnieju rangi drugiej w Czechach. Prowadząc zajęcia zawsze stara się wprowadzać różnego rodzaju zabawy oraz elementy rywalizacji. Poza tenisem interesuje się koszykówką i siatkówką. O dobra kondycję dba regularnie uprawiając swoje ulubione dyscypliny oraz grając w amatorskich turniejach i ligach tenisowych.

Iza Kunat

Instruktorka tenisa

Uczennica klasy maturalnej. Swoją tenisową przygodę zaczęła w wieku 8 lat. Jest kilkunastokrotną Mistrzynią Dolnego Śląska zarówno w grze pojedynczej jak i deblowej. Do swoich największych osiągnięć zalicza liczne medale rangi Mistrzostw Polski, wygrane turnieje międzynarodowe Tennis Europe oraz zwycięstwo Supermasters – Turnieju Polskich Nadziei Tenisowych. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem nabytym podczas swojej zawodniczej kariery. Prywatnie – miłośniczka podróżowania i … kotów:)