Scroll to top
© 2017, M Tennis. All right reserved.

Trenerską karierę zacząłem jako 19 latek, praktykując i ucząc się fachu u jedynych z najlepszych Polskich trenerów. Chęcią do uprawiania tego sportu zaraził mnie mój ojciec w wieku 7 lat.

Obecnie posiadam uprawnienia trenera tenisa PZT. Szkolę i prowadzę młodych zawodników do lat 10. Do każdego ucznia mam indywidualne podejście, każdego staram się lepiej poznać, aby mieć z nim jak najlepszy kontakt i dobrą komunikację na korcie. Do dorosłych podchodzę  ‘bez nakazów i zakazów’ – starając się dostosować tempo gry i nauki do ich indywidualnych potrzeb i możliwości. Do dzieci podchodzę bardziej rygorystycznie – nie uczę ich tylko gry, ale również wychowania na korcie i poza nim. Dbam o samodyscyplinę jednocześnie wprowadzając pozytywną atmosferę w formie zabawy podczas treningów. U dzieci kładę nacisk przede wszystkim na stworzenie bazy technicznej i motorycznej, która zostanie im na całe życie.

Największą satysfakcję daje mi wyszkolenie małych uczniów od podstaw na doskonałych zawodników.

Pasjonowałem się wieloma sportami, zarówno indywidualnymi jak i drużynowymi. Grałem w baseball, byłem kapitanem drużynowym, uprawiałem judo, ale to tenis stał się dla mnie sportem numerem jeden. Kontakt z tym sportem miałem przez całe życie i od zawsze byłem nim zafascynowany. Doskonaliłem swoją technikę, a to zaczęło skutkować pierwszymi wygranymi i chęcią osiągania coraz większych celów. W pewnym momencie postanowiłem rozpocząć swoją karierę jako trener tenisa. O dobrą kondycję dbam na siłowni, jeżdżę na rowerze, biegam, a zimą uwielbiam snowboard i łyżwy.

Nie lubię fałszu i tracenia czasu na niepotrzebne mi rzeczy. Cenię w ludziach otwartość, pozytywne nastawienie i pracowitość. To dlatego wybrałem współpracę z bratem, z którym mamy świetny kontakt zarówno prywatny jak i biznesowy.

Zapraszam na treningi!