Scroll to top
© 2017, M Tennis. All right reserved.

W tenisa gram od dziecka. Do 16 roku życia trenowałem jako zawodnik ligi czeskiej i Polskiego Związku Tenisowego. Karierę trenerską rozpocząłem w wieku 17 lat u boku czołowych polskich trenerów. Doświadczenie i umiejętności trenerskie zdobywałem w Akademii Tenisa Sanchez-Casal w Barcelonie (certyfikat RPT) oraz Akademii Trenerów Tenisa. Posiadam uprawnienia Trenerskie PZT i ITF. Skończyłem kurs PTR, gdzie osiągnąłem najwyższy stopień Professional.

Z zamiłowania jestem praktykiem. Najwyższe dotychczasowe wyniki trenerskie osiągnąłem z podopieczną Izabelą Kunat, którą wyprowadziłem na 2 pozycję w rankingu PZT do lat 16. Zdobyłem srebrny Medal Mistrzostw Polski w deblu, odniosłem zwycięstwo w turnieju Tennis Europe Radom Cup 2015 oraz Euroregion Nisa Cup 2015. Obecnie jestem skoncentrowany na szkoleniu swojej młodej kadry trenerskiej.

O formę fizyczną dbam na siłowni, co pozwala mi na większą efektywność w pracy. Gram w golfa, jeżdżę na rowerze, w zimie uwielbiam narty, a w lecie windsurfing.

Od zawsze wolałem sporty indywidualne. Interesowała mnie samodzielna walka z sobą i przeciwnikiem.

W pracy z dziećmi sprawia mi ogromną satysfakcję, gdy uda mi się wykształcić u nich sportową osobowość. Cieszę się, kiedy dzieci z pasją uprawiają sport, rywalizują, wygrywają, przegrywają i chcą być coraz lepsze.

Trenując dorosłych poznaję wspaniałych ludzi, od których sam wiele się uczę. Staram się dopasować styl ich gry do indywidualnych predyspozycji. Każdemu poświęcam tyle samo energii niezależnie od ich umiejętności sportowych. Do każdego podchodzę indywidualnie i nie postępuje szablonowo. Od początku swojej kariery trenerskiej wytrenowałem ponad 350 osób dorosłych i dzieci.

Buduję swoją działalność razem z bratem, który wyznaje podobne wartości do moich. Staramy się wnosić świeże pomysły do naszej działalności. Budujemy razem wspaniały i energiczny zespół.

Trenuj z nami!